BENDRA INFORMACIJA APIE GARANTIJĄ

STILIAUS pirktos prekės yra su 24 mėnesių garantija, kuri galioja nuo pardavimo datos. Biožidiniams garantinio aptarnavimo terminas yra 30 metų. Nemokamas garantinis remontas atliekamas tiems gedimams, kurie galėjo atsirasti dėl gamyklinio broko. Pinigai grąžinami arba prekė pakeičiama į kitą, jei prekė yra nepataisoma.

Garantija netaikoma, jei prekė sugedo pažeidus jį mechaniškai, t. y. sudužo, įlinko, nusibraižė. Jei prekė buvo prieš tai remontuojamas ne STILIAUS ar mūsų partnerių servisuose, garantija taip pat netaikoma.

Prekių padengimai gali būti jautrūs mechaniniams bei cheminiams pažeidimams, kurie gali atsirasti dėl užpurkštų kosmetikos priemonių, rūgšties likučių, skalbimo priemonių, oksidacijos. Už tokius atsiradusius pažeidimus atsako Pirkėjas.

Jei savarankiškai ardysite, remontuosite ar keisite biožidinio konstrukciją ar jo dalis, garantinis aptarnavimas židiniui nebegalios. Atsakomybę dėl  netinkamo gaminio eksplotavimo ir saugos pažeidimų prisiima židinio pirkėjas. Gamintojas pasilieka teisę daryti bet kokius techninius pakeitimus, kad pagerintų gaminio charakteristikas ir (arba) saugą. Pardavėjas (MB „Kompiuterinės grafikos studija“) negali būti laikomas atsakingas už galimą žalą ar sužalojimus, atsiradusius dėl netinkamo arba nekompetentingo biožidinio naudojimo.

Prieš montuojant biožidinį svarbu susipažinti su vartotojo naudojimosi instrukcija.

KOKYBIŠKOS PREKĖS

SVARBU SUSIPAŽINTI SU NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA

GARANTIJA 2 AR DAUGIAU METŲ

Prekė pridėta į mėgstamiausių sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.